Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Bez wyrażenia zgody na ich przechowywanie nie będziemy mogli udostępnić Państwu pełnej wersji naszej witryny. Nasza reklama nie ma cech oferty w rozumieniu art. sixty six KC, gdyż nie zawiera wszystkich istotnych postanowień mającej powstać w przyszłości umowy. Mieszkanie 3-pokojowe, komfortowo wyposażone.

Tekstylia i dywany – w tych działach znajdziesz produkty, dzięki którym ocieplisz wnętrze. Nasze salony oferują Ci duży wybór także wśród ręczników, prześcieradeł, firan i zasłon. If you loved this posting and you would like to obtain extra facts pertaining to nieruchomości opole kupno kindly stop by our own webpage. Dla Ciebie i Twoich pracowników przygotowaliśmy atrakcyjne ubezpieczenia, inne produkty finansowe oraz usługi medyczne. Warto już teraz zadbać o normal życia na emeryturze. Dzięki naszym rozwiązaniom emerytalnym możesz zgromadzić dodatkowy kapitał na przyszłość, a w przypadku IKE i IKZE także skorzystać z ulg podatkowych.

Udekoruj pokój dla dzieci i postaw na miłe w dotyku koce oraz poduszki z motywami zwierzęcymi. Jeśli masz pytania dotyczące składania wniosków o wypłatę dofinansowania do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników, jesteś niepełnosprawnym przedsiębiorcą lub rolnikiem? Zapoznaj się z naszymi materiałami informacyjnymi oraz instruktażowymi. Jeśli jesteś zainteresowany długofalowym oszczędzaniem, ulgą podatkową co roku oraz zwolnieniem z podatku od zysków kapitałowych, zastanów się nad wyborem IKZE w DFE PZU. Fundusze inwestycyjne są dla wszystkich zainteresowanych pomnażaniem kapitału.

Leave a comment