Kompleks składający się z czterech budynków o powierzchni a hundred thirty five m2 każdy na zamkniętym i zagospodarowanym terenie ,do każdego segmentu przynal… If you liked this information and you would certainly like to get more facts regarding nowe Osiedla opole kindly visit our own web-page. eży działka – 4ary. Dojazd do działki bezpośrednio drogą asfaltową. Na parterze znajduję się część dzienna w której zaprojektowano salon z jadalnią i aneksem kuchennym i WC.

(zgodnie z wymogami u… stawy o gospodarce nieruchomościami) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Monika Pellar-Makar ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: Piękny bliźniak w wysokim stanie deweloperskim! Zapraszamy do zapoznania się z oferta domu w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem. Nieruchomość położona jest w spokojnej miejscowości pod Opolem – Osiny.

Na poddaszu znajdują się three pokoje i łazienka. Taras dostępny z poziomu parteru z salonu. Domy są budowane z dobrej jakości materiałów budowlanych i oddawane do użytku w stanie deweloperskim do wykończenia i własnej aranżacji.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą! Polecamy również bezpłatne porównanie ofert kredytowych na sfinansowanie zakupu.

Makar Nieruchomości Monika Pellar-Makar Plac Św. Sebastiana Opole Polisa nr w TUiR WARTA S.A.

Powierzchnia: 160 m2 Na pięknie położonej działce w Suchym Borze – „sypialni” Opola do sprzedania dwa domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym. Działka o powierzchni three,33 ara, powierzchnia domu to 160 m2, do tego strych o powierzchni 50 m2 do własnej aranżacji.

Leave a comment