7 months agoPowyżej 15 osób w wieku od 5. roku życia i od 20 osób w każdym wieku również wymagany drugi animator (dopłata: odpowiednio 60 lub ninety zł). Cena: 30 zł/zajęcia. Pierwsze zajęcia zapoznawcze 20 zł.

Możliwość wykupienia karnetu na 5 zajęć (do wykorzystania w ciągu 6 tygodni) za 135 zł, i na 10 zajęć (do wykorzystania w ciągu 12 tygodni) za 250 zł Poniedziałki i czwartki: godz. 19.00 (pierwsze zajęcia w czwartek 23.lipca) Cena za kurs (8 zajęć): 200 zł, w tym pierwsze zajęcia zapoznawcze (25 zł) do podjęcia decyzji o kontynuowaniu kursu. PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK DO 16:00:

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS DWIE OFERTY W Jump Szczecin dokładamy wszelkich starań by organizować najlepsze przyjęcia urodzinowe.

Dysponujemy obecnie dwoma salami urodzinowymi (na 17 i 25 osób), w których zorganizujemy niezapomniane urodziny dla Waszych dzieci. Z kolei, gdy dzieci bawią się na trampolinach, rodziców zapraszamy do naszej nowootwartej kafejki Jump Cafe. PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: Powyżej 12 osób w wieku do four. roku życia wymagany drugi animator (dopłata: odpowiednio 60 lub ninety zł).

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat cen biletów w Szczecińskim parku trampolinowym. Bilet możesz kupić u nas na miejscu lub zarezerwować log on (wygodnie za pomocą naszej strony internetowej). Wcześniej pamiętaj, aby sprawdzić grafik, który da Ci pewność wolnego miejsca. To centrum rozrywki dla dzieci, które zapewnia wielką frajdę. Jest też fajnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

roku życia mogą korzystać z obiektu tylko pod okiem rodzica/opiekuna prawnego lub upoważnionej pisemnie osoby pełnoletniej. *HAPPY HOURS – bilet ważny od poniedziałku do piątku (bez świąt) od godz. In the event you beloved this post and you want to obtain more information concerning sklep wędkarski konin i implore you to pay a visit to our own internet site. 10.00 do 15.00, poza okresem 1.lipca – 31.sierpnia 2020 r. KARNETY NA WEJŚCIA INDYWIDUALNE Istnieje możliwość wykupienia karnetu na wejścia indywidualne:

Skaczemy w skarpetach antypoślizgowych – ze względów bezpieczeństwa. Cennik skakania, zabawy dla dzieci, parku trampolin w Szczecinie

Leave a comment